Nuotrauka: © Shanti

Ajurvedinė sveikatingumo ir poilsio stovykla Indijoje

Sausio 27 - vasario 10 d.
Goa, Indija
Daugiau informacijos

Saulė, mėlynas vandenynas, sveikatą praturtinantis poilsis, joga, meditacija, geras maistas ir bendraminčiai – visa tai įmanoma kartu su Egle ir Dariumi Kauneckais! Kviečiame keliauti kartu po Indiją, šį kartą į Pietus!

Kartu su Egle ir Darium Kauneckais pažinsite:

o    Indija iš arti! Indijos tradicijas, kultūrą, išmintį.

o    Ajurveda. Susipažinsite su Ajurvedos paslaptimis, pažinsite save, savo prigimtį – došą, sveikos gyvensenos principus.

o    Asmeninis ajurvedos konsultantas. Kiekvienas keliautojas turės asmeninę ajurvedinę konsultaciją su Egle ir Darium. Sužinosite apie ajurvedinį maistą, dienos režimą, gydančius prieskonius, organizmo valymą.

o    Joga ir Meditacija paplūdimyje ar po palme. Išmoksite nusiraminti, susipažinsite su meditacijos praktikomis ir joga. Rytinės maudynės jūroje, joga, kasdieninis fizinis aktyvumas.

o    Paskaitos ir užsiėmimai. Kalbėsime apie tarpusavio vyrų ir moterų santykius, pareigas šeimoje pagal ajurvedą. Organizuosime pasivaikščiojimus pajūriu, saulės palydėjimą.

o    Ajurvediniai MASAŽAI. Turėsite unikalią galimybę išbandyti ir išmokti ajurvedinius masažus*, gauti diplomą iš vieno  garsiausių Europos ajurvedos masažų mokytojų – Dariaus Kaunecko.  Ar ne puiku būtų mėgautis ir mokytis daryti masažus būtent Indijoje, kur ir gimusi indų tradicinė medicina Ajurveda, ant jūros kranto, pučiant vėjeliui? Nuo neatmenamų laikų žmogus ieškojo būdų kaip pratęsti savo jaunystę. Vienas iš veiksmingiausių procedūrų, siekiant išlaikyti sveikatą ir grožį nuolatos, tai Ajurvedos terapija. Viena yra nueiti į centrą ir pasidaryti procedūrą. Visai kas kita nuvykti būtent į tą vietą, kurioje kilo procedūra ir visapusiškai pajausti jos terapijos galią.

o    Vietinės pramogos ir linsmybės! Aplankysime Arpora miestelyje esantį garsiausią naktinį turgų*. Jame puikiai dera dvi pramogos – apsipirkimas ir linksmybės. Jei net ir nesiruošiate išlaidauti pirkiniams, būtinai kviečiame pamatyti iš arti, kaip atrodo indų linksmybės. Jame rasite viską, ko tik reikia, nuo tradicinės indų aprangos iki garsiausių pasaulio gamintojų prekių. Išalkus galima pasirinkti vieną iš daugelio šalių gaminamų patiekalų. Be to, turgaus aikštelėse Jus pasitiks šviesų ir muzikos šou.

o    Turgus. Taip pat aplankysime ir itin lankomą dieninį Anjuna turgų*. Kokybiškų prekių kiekis yra labai įvairus, tačiau ieškantys pigių suvenyrų neliks nusivylę. Labai daug dirbinių, kurie pagaminti vietinių gyventojų rankomis. Jeigu dievinate arbatas, tai Anjuna flea blusų turgus – ta vieta, kurioje rasite didžiulį jos pasirinkimą. Taip pat ir įvairių indiškų prieskonių, tad tuščiomis tikrai neišeisite.

o    Prieskonių plantacijos! Turėsime galimybę vykti į prieskonių plantacijas*, kur susipažinsime su auginamais prieskoniais, ragausime vietinių patiekalų. Apsilankyti prieskonių plantacijoje, turbūt būtų kiekvieno kulinaro svajonė. Čia pamatysite ir vanilę, ir ciberžolę, taip pat ir palmes, kurios brandina natūraliuosius riešutus. Svarbiausia, jog turėsite progą ne tik pasižiūrėti į šias plantacijas, tačiau ir nusipirkti ir paragauti  šio natūralumo gurkšnio!

 

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Saulėtosios Naktys 2019 ~ Žydėjimas

Rugpjūčio 22 - 25 d. | Sodyba "Saulėtosios naktys", Gataučiai, Joniškio r.

Saulėtosios Naktys – tai daugiau nei festivalis! Kviečiame dar kartelį prisijungti į jau 12-us metus vyksiantį gerų žmonių susibūrimą

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Toltekų išmintis — tai dovana, leidžianti peržengti paprasto žmogaus suvokimą ir pasiekti asmeninę laisvę. Paprastai sakant, asmeninė laisvė yra sugebėjimas ...

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Susitikimas „Laikas padėti sau“

Rugsėjo 7 d. | Galerija "Ars et mundus", A. Mapu g. 20, Kaunas

„Laikas padėti sau“ – tai vienos dienos jaukus ir atviras susitikimas skirtas visiems, esantiems kelionėje per vėžį – sergantiems ar ...

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Konsteliacijų seminaras "Tikslas, realizacija, sėkmė ir pinigai"

Spalio 5 - 6 d. | Geros Savijautos Centras OYA, A. Mickevičiaus g. 8, Kaunas

Ne viskas priklauso nuo mūsų, bet mes galime nuspręsti tai pakeisti. Pradėkite spręsti problemas jau šiandien!

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Tarptautinė Mindfulness konferencija Lietuvoje

Rugpjūčio 23 d. Vytenio g. 8, Vilnius

Tai unikalus renginys, į kurį panašių Lietuvoje dar nėra buvę, nes įvairius praktinius užsiėmimus ves užsienio lektoriai, turintys ilgametę patirtį ...

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Vegfest LT Kaunas 2019

Rugsėjo 28 d. | Kauno Akropolis, Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

Vegfest LT grįžta į Kauną!

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

D.TROCKIO knygos pristatymas - klausimų ir ataskymų vakaras"Kol aš nesu Aš"

Rugsėjo 6 d. 18:30 | Viešbutis "Vanagupė", Palanga

Susitikimas su žinomu psichologu bei chiromantu Dmitrijum Trockiu.

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Koncertas Mirabai Ceiba. AQUA DE LUNA

Spalio 19 d. 16:00 | Laumžirgių Žemė, Pikeliškės

Pirmą kartą Lietuvoje! MIRABAI CEIBA koncerte AQUA DE LUNA.

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Stovykla 3 d. Apsivalymo ir harmonizavimo "Pančakarma"

Lapkričio 15 - 17 d. | Margio Krantas, Margio kranto g., Penkininkų kaimas (prie Trakų)

3 dienų sugrįžimo į save stovykla! Harmonizavimo savaitgalis "Pančakarma" su joga, meditacija.

Joga ir ajurveda nuotrauka
Joga ir ajurveda

Nemokamas sveikatingumo ir meno festivalis „1000 Saulių“

Rugpjūčio 10 d. | Žemaičių Alka, Šventoji

Nuostabi galimybė pabūti bendraminčių rate, energiškai stiprioje vietoje - Žemaičių Alkoje.