Iš patirties. Kaip stiprinti plaukus

Labai dažnai grožio priemonių gamintojai savo gaminamoms priemonėms pažeria daug pagyrų. Deja, toli gražu ne visada jų poveikis pasitvirtina realybėje. Mes norime pasidalinti realia, praktiškai patikrinta patirtimi: kaip pasisekė sustiprinti plaukus vien tik natūraliomis priemonėmis. Patirtis vienos mūsų kolegės.

Ši kolegė ilgą laiką skundėsi prastėjančia plaukų būkle. Vargino dažnas jų slinkimas, galvos odos pleiskanojimas. Išbandyta įvairiausių nepigių plaukų priežiūros priemonių, vitaminų ir preparatų. Tačiau rezultatai netenkino, o neretai ir išvis nuvildavo.

Galiausiai kolegė, pasidomėjusi ajurvedos rekomendacijomis, nutarė plaukų priežiūrai naudoti vien tik ajurvedines priemones. Galvai trinkti pasirinko sausus ajurvedinius žolelių šampūnus, nuolat ruošia tulsi ir brahmi miltelių kaukes, periodiškai palepina plaukus amlos aliejumi, dažo vien tik chna dažais. Jos eksperimentas tęsiasi jau daugiau kaip pusmetį. Būtent tiek laiko ji nenaudojo jokių kitokių priemonių, tik ajurvedines. Pinigų šioms priemonėms išleista visai nedaug, o rezultatas neįtikėtinai nuostabus. Plaukai tapo akivaizdžiai vešlesni, puresni, nustojo slinkti, gražiai blizga. Tulsi milteliai  ir amlos aliejus padėjo įveikti pleiskanų problemą, brahmi milteliai plaukus pamaitino, sustiprino jų šaknis. Pastebėjo, kad netgi buvę žili plaukai nuo šaknų atauga įprastos spalvos.  

Taigi nuoširdžiai rekomenduojame pasidomėti  ajurvedine plauku priežiūra. Ir tai ne reklama -  ji iš tiesų veikia.


TAIP PAT SKAITYKITE:

AJURVEDOS PATARIMAI KAIP SUSTIPRINTI PLAUKUS 

PLAUKŲ KIRPIMAS - TAI KARMOS KEITIMAS


Patiko straipsnis? Pasidalinkite: