Žurnalas

Tokia mūsų šio jau beveik žieminio numerio žinutė sau ir skaitytojams. Su romių spalvų viršeliu ir nuoširdžiu kvietimu atrasti tylą nepailstančiose triukšmauti dienose, kurios perpildytos garsiais sprendimais, pasisakymais, emocijomis, vertinimais.

Originalaus dizaino pažintinė sveikesnių desertų knygelė skatina įvairaus amžiaus vaikus su artimaisiais, kaimynais ir draugais nuotaikingai gaminti nesudėtingus gardumynus su išskirtiniais produktais ir linksmai juos patiekti. Kad virtuvėje laikas neprailgtų, knygelę galima ir spalvinti. Visi drauge keliaukite po nuostabų kulinarinių potyrių pasaulį ir mėgaukitės jo skoniais bei atradimais.

Ramybę ir toleranciją praradusiojoje naujojoje kasdienybėje, kur vietoj gardžios kavos su kvepiančia sviestine bandele mūsų rytus pavagia neigiamų naujienų srautas, dovanojame jums rožinį pozityvo viršelį. Saldų. Be idealių linijų.

Mažieji atkeliauja į Žemę tobuli. Kaip mūsų mokytojai ir draugai. Matyti juos tokius – didelė išmintis ir gėris, kurio, sutikite, neretai stokojame apaugę auklėjimo stereotipais, nors visi norime, kad mūsų vaikai augtų mylimi, laimingi, turėtų svajonių. JOGA IR AJURVEDA naujasis leidinys VAIKAI kaip tik apie tai

Netikite? Patikrinkite kitos savaitės orų prognozes ir pamatysite – kaip tik dabar tinkamiausias metas žydėti ir augti.

Daugiau pozityvumo, daugiau šviesos, daugiau taikos, dalijimosi ir bendrystės – tokia šio, dar vieno karantino numerio žinutė. Nepasiduodame mes, nepasiduokite ir jūs. Daug kas mūsų pačių rankose, didieji pokyčiai pasaulyje tikrai gali prasidėti mumyse.

Šiais neramiais laikais mes tariame: išlikite ramūs ir skatiname investuoti į sveikatą bei išmintį.

Su šilčiausiais linkėjimais neramiais laikais gyventi taikoje ir ramybėje, atkeliauja naujas žurnalo „Joga ir Ajurveda“ numeris.

Tai leidinys ne tik tiems, kurie jau turi šią problemą, bet ir tiems, kurie nori niekada su ja nesusidurti.

Antrasis šių metų JOGOS IR AJURVEDOS numeris jau prekyboje! Viršelyje durys pavaizduotos neatsitiktinai. Už jų - žinutė kiekvienam iš jūsų.

Pirmasis šių metų JOGOS IR AJURVEDOS numeris su dar daugiau puslapių, dar įvairesnis ir įdomesnis, dar draugiškesnis aplinkai (be celofano įpakavimo).

Šiemet jau paskutinis žurnalo JOGA IR AJURVEDA numeris atkeliauja pas jus!

Su geriausios dienos linkėjimais atkeliauja puiki žinia – naujasis „Joga ir Ajurveda“ numeris jau prekyboje. Su visu pluoštu Jūsų pageidautų temų apie santykius, vaikus, ramybės paieškas ir tylą laikmečio triukšme.

Su žydinčiu pavasariu ir puikia nuotaika į Jūsų duris ir širdis beldžiasi naujasis numeris. Jį drąsiai galime vadinti sveikatingumo gidu, dovanojančiu daugybę žinių ir šiltų emocijų.

Balta žiema, baltas ir numeris, viršelyje besiskleidžiančiais ledo žiedais. Bet viduje šiltas ir jaukus.

Naujas „Jogos ir ajurvedos“ numeris su ažūriniu į taikų žydrą dangų besistiebiančiu lotoso žiedlapiu beldžiasi į jūsų duris ir širdis su geriausiomis emocijomis ir pozityviais pokyčiais.

Šiame, antrajame, žurnalo „Joga ir ajurveda“ numeryje rasite daugybę profesionalių jogos instruktorių, sveikos gyvensenos žinovų, dvasinių mokytojų patarimų bei išmintingų įžvalgų.

„Joga ir ajurveda" pataria, kaip gyventi sveikai ir harmoningai, padeda atsikratyti įpročių, kurie trukdo būti laisviems. Jei būtent to ir siekiate, šis leidinys – kaip tik jums!