Žurnalas

Jeigu jau skaitote šias eilutes, vadinasi, jums rūpi. Galbūt savo, o gal artimųjų gyvenimo kokybė, kurią puikiai galima pagerinti net diagnozavus tokias ligas kaip diabetas. O keičiant įpročius, užbėgti ligai už akių, – šis leidinys išsamus patariamojo pobūdžio sveikatingumo gidas kiekvienam. Profesionalūs konsultantai dalijasi žiniomis, padėsiančiomis suprasti, kaip funkcionuoja mūsų organizmas, kaip jį veikia maistas, emocijos, mintys ir kodėl taip svarbu judėti.

Su dėkingumu už spausdinto žodžio palaikymą ir žinute – MES IRGI GALIME SKRISTI – atkeliauja naujasis žurnalo „Joga ir Ajurveda“ numeris. Paukštis, tupintis medyje nebijo, kad šaka nulūš ne todėl, kad besąlygiškai pasitiki medžiu. Jis žino – turi sparnus.

Ar žinote, kad puiki sveikata net 60–70 proc. priklauso nuo mitybos – kiek ji sveika ir subalansuota?

Jei jau spėjote pažinti pirmąjį žurnalo GYVENKIME SVEIKIAU numerį, didžiuosiuose prekybos centruose jau galite dairytis ir antrojo, iš širdies, su didele atida kurto. Išsamus ir kitoks sveikatos gidas laukia ir naujųjų skaitytojų, kuriems jų pačių ir artimųjų būtis tikrai rūpi.

Kai paprašėme Eglės Davidavičės nupiešti viršelio iliustraciją, atkeliavo ryškus gėlės žiedas. Toks gražus ir taip laiku – visi alkstame spalvų. Ne tik žydėjimo, bet ir gyvenimo spalvų taip pat.

Žiemą širdyje šilčiau, kai turime namus ir katiną, minkštą megztinį ir laiką, skirtą sau, o gal knygai ar meilei.

Kai pavargstame, mums reikia gamtos. Kai paklystame tamsoje – šviesos. Kai kasdienybė atrodo nedraugiška, visa apimančios absoliučios dangaus taikos.

INTRIGUOJANTIS! IŠSKIRTINIS - profesionalių pašnekovų pasakojimais!

Norime jus pradžiuginti naujuoju leidiniu GYVENKIME SVEIKIAU – jis jau prekyboje! Tai išsamus ir kitoks sveikatos gidas tiems, kam jų pačių ir artimųjų būtis tikrai rūpi.

Tokia naujos, gražios, išmyluotos, į Jūsų širdis ir namus su meile ir dėkingumu už palaikymą besibeldžiančios JOGOS žinutė.

Pastebėjote? Per dažnai spekuliuojame karais. Aštriai mėtomės kaip kamuoliu ir sunkiu žodžiu, taip ir neatleisdami. Kovojame su kaimynu, nuomone ar pasirinkimu. Socialinės inžinerijos instrumentai tokie tobuli, kad sukelti karą bent jau galvose – vieni niekai. Nė nepajunti, kad jau kariauji. Ar verta?

Tokia mūsų šio jau beveik žieminio numerio žinutė sau ir skaitytojams. Su romių spalvų viršeliu ir nuoširdžiu kvietimu atrasti tylą nepailstančiose triukšmauti dienose, kurios perpildytos garsiais sprendimais, pasisakymais, emocijomis, vertinimais.

Originalaus dizaino pažintinė sveikesnių desertų knygelė skatina įvairaus amžiaus vaikus su artimaisiais, kaimynais ir draugais nuotaikingai gaminti nesudėtingus gardumynus su išskirtiniais produktais ir linksmai juos patiekti. Kad virtuvėje laikas neprailgtų, knygelę galima ir spalvinti. Visi drauge keliaukite po nuostabų kulinarinių potyrių pasaulį ir mėgaukitės jo skoniais bei atradimais.

Ramybę ir toleranciją praradusiojoje naujojoje kasdienybėje, kur vietoj gardžios kavos su kvepiančia sviestine bandele mūsų rytus pavagia neigiamų naujienų srautas, dovanojame jums rožinį pozityvo viršelį. Saldų. Be idealių linijų.

Mažieji atkeliauja į Žemę tobuli. Kaip mūsų mokytojai ir draugai. Matyti juos tokius – didelė išmintis ir gėris, kurio, sutikite, neretai stokojame apaugę auklėjimo stereotipais, nors visi norime, kad mūsų vaikai augtų mylimi, laimingi, turėtų svajonių. JOGA IR AJURVEDA naujasis leidinys VAIKAI kaip tik apie tai

Netikite? Patikrinkite kitos savaitės orų prognozes ir pamatysite – kaip tik dabar tinkamiausias metas žydėti ir augti.

Daugiau pozityvumo, daugiau šviesos, daugiau taikos, dalijimosi ir bendrystės – tokia šio, dar vieno karantino numerio žinutė. Nepasiduodame mes, nepasiduokite ir jūs. Daug kas mūsų pačių rankose, didieji pokyčiai pasaulyje tikrai gali prasidėti mumyse.

Šiais neramiais laikais mes tariame: išlikite ramūs ir skatiname investuoti į sveikatą bei išmintį.

Su šilčiausiais linkėjimais neramiais laikais gyventi taikoje ir ramybėje, atkeliauja naujas žurnalo „Joga ir Ajurveda“ numeris.

Tai leidinys ne tik tiems, kurie jau turi šią problemą, bet ir tiems, kurie nori niekada su ja nesusidurti.

Antrasis šių metų JOGOS IR AJURVEDOS numeris jau prekyboje! Viršelyje durys pavaizduotos neatsitiktinai. Už jų - žinutė kiekvienam iš jūsų.

Pirmasis šių metų JOGOS IR AJURVEDOS numeris su dar daugiau puslapių, dar įvairesnis ir įdomesnis, dar draugiškesnis aplinkai (be celofano įpakavimo).

Šiemet jau paskutinis žurnalo JOGA IR AJURVEDA numeris atkeliauja pas jus!

Su geriausios dienos linkėjimais atkeliauja puiki žinia – naujasis „Joga ir Ajurveda“ numeris jau prekyboje. Su visu pluoštu Jūsų pageidautų temų apie santykius, vaikus, ramybės paieškas ir tylą laikmečio triukšme.

Su žydinčiu pavasariu ir puikia nuotaika į Jūsų duris ir širdis beldžiasi naujasis numeris. Jį drąsiai galime vadinti sveikatingumo gidu, dovanojančiu daugybę žinių ir šiltų emocijų.

Balta žiema, baltas ir numeris, viršelyje besiskleidžiančiais ledo žiedais. Bet viduje šiltas ir jaukus.

Naujas „Jogos ir ajurvedos“ numeris su ažūriniu į taikų žydrą dangų besistiebiančiu lotoso žiedlapiu beldžiasi į jūsų duris ir širdis su geriausiomis emocijomis ir pozityviais pokyčiais.

Šiame, antrajame, žurnalo „Joga ir ajurveda“ numeryje rasite daugybę profesionalių jogos instruktorių, sveikos gyvensenos žinovų, dvasinių mokytojų patarimų bei išmintingų įžvalgų.

„Joga ir ajurveda" pataria, kaip gyventi sveikai ir harmoningai, padeda atsikratyti įpročių, kurie trukdo būti laisviems. Jei būtent to ir siekiate, šis leidinys – kaip tik jums!