Partnerių turinys

Mūsų kūnas turi net 7 skirtingus audinių sluoksnius. Kremas įsigeria tik į kelis pirmuosius, o pagal ajurvedą, organiški aliejai gali įsigerti į visus 7 odos sluoksnius ir pasiekti net kraują ir kaulo čiulpus. Kāmyai siūlo ypatingai aukštos kokybės, ekologiškus kūno aliejus, pagamintus pagal senovines ajurvedos receptūras.

Socialinio projekto „Bliss meet“ sukurta pirma lietuviška nemokama programėlė sujungia saviugdos ir sveikatingumo keliu einančius žmones. Vienoje erdvėje galite rasti draugų, saviugdos renginių, aktyviausias Lietuvos bendruomenes.

Meditacija tinginiams. Grįžimas į savo vaikystę. Sveikimo būdas, veikiantis smegenų centrus ir padedantis gydanti traumas. Apie efektyvų ir itin populiarėjantį sveikatinimo būdą – neurogrįžtamojo ryšio metodiką – kalbamės su pradininke Lietuvoje, sertifikuota specialiste Vilija Pažemeckiene.

Kodėl natūralioji Novexpert? Toksikologai dar 1970 metais iškėlė hipotezę apie kūno reakciją į chemines medžiagas, per ilgą laiką susikaupusias žmogaus organizme, o vėliau jiems pritarė ir imunologai, nustatydami aiškų ryšį tarp autoimuninių ligų ir modernėjančio mūsų gyvenimo. O kur dar alergologų nerimas dėl vis augančio įvairiomis alergijomis ir padidėjusiu odos jautrumu besiskundžiančių žmonių skaičiaus?

Ši juvelyrika prasidėjo kaip projektas, siekiantis įamžinti ir išryškinti natūralų laikinųjų gamtos kūrinių grožį.

„Altaj“ senovės kalba reiškia „Auksiniai kalnai“. Prieš 500 mln. metųtai buvo jūros dugnas, o dabar driekiasi kraštas su Altajaus kalnais. Kalnų šalys ypatingos tuo, kad jose dar galima rasti civilizacijos nepaliestų ir todėl ekologiškai švariųgyvos gamtosvietų, kuriose auga daugiau kaip 100 augalų rūšių, neaptinkamų niekur kitur pasaulyje ir apdovanotų unikaliomis savybėmis, – juose galima rasti kone visus Mendelejevo periodinės lentelės elementus.

Planetai dūstant nuo išmetamo plastiko, vis daugiau socialiai atsakingų įmonių imasi iniciatyvų, paremtų žiedinės ekonomikos principu. Viena tokių – DEXTERA, pristatanti Nyderlandų partnerio „Coulisse“ tvarią roletų kolekciją.

Zarasų rajone, Kriovinių kaime prasideda šilauogių sezonas. „Jas lengva rinkti – brauki saujomis šviežutėles, beri į dėžes ir atiduodi tiesiai į rankas. Be jokių tarpininkų ir sandėliavimo“, - sako sertifikuoto šilauogių ūkio savininkai.

Granola su pienu ar jogurtu – idealūs pusryčiai, pavakariai ir užkandis. Ji tinka ir daugybei kitų patiekalų paskaninti taip papildant dienos racioną maistingomis medžiagomis, nes kokybiška, be cukraus granola – ne tik labai gardi, bet ir naudinga dėl ląstelienos, vitaminų, mineralų, gerųjų angliavandenių.

„Tuštinimasis – tema, kuria paprastai viešai nediskutuojama, tačiau varžydamiesi kalbėti, problemų neišspręsime. Dėl tuštinimosi sutrikimų kenčia tūkstančiai. Kita vertus, turėdami reikiamų žinių, žmonės galėtų šiuos negalavimus įveikti lengviau arba iš viso jų išvengti“, – teigia med. dr., chirurgas, proktologas Audrius Dulskas.

Atrodo, kad XXI amžiaus pradžia – ieškojimų ir atradimų metas. Vis ieškome būdų, kaip gyventi sveikiau, sąmoningiau, laimingiau.

Pagal ajurvedinę formulę sukurtas SOS ADVANCE veiksmingai detoksikuoja ir šarmina organizmą, valo kraują, stiprina imuninę sistemą. Jungtinėje Karalystėje sukurto produkto sveikatinančiu poveikiu jau įsitikino tūkstančiai žmonių visame pasaulyje.

Ar žinote, kad ledai tinka ne tik desertui? Fantazijos nestokojantys garsiausių pasaulio virtuvių šefai išvardytų daugybę būdų, su kuo valgyti ledus. Štai 10 patarimų, kurie jums pravers

Skandinavų mitologijoje IDUN yra jaunystės ir nemirtingumo deivė. Pasakojama, kad IDUN buvo magiškų nemirtingumo obuolių saugotoja. Šiuos auksinius obuolius Idun dalindavo skandinavų mitologijos dievams, kai pasirodydavo jų senėjimo ženklai, kad šie galėtų atgauti savo jaunystę ir nemirtingumą.