Partnerių turinys

Planetai dūstant nuo išmetamo plastiko, vis daugiau socialiai atsakingų įmonių imasi iniciatyvų, paremtų žiedinės ekonomikos principu. Viena tokių – DEXTERA, pristatanti Nyderlandų partnerio „Coulisse“ tvarią roletų kolekciją.

Zarasų rajone, Kriovinių kaime prasideda šilauogių sezonas. „Jas lengva rinkti – brauki saujomis šviežutėles, beri į dėžes ir atiduodi tiesiai į rankas. Be jokių tarpininkų ir sandėliavimo“, - sako sertifikuoto šilauogių ūkio savininkai.

Granola su pienu ar jogurtu – idealūs pusryčiai, pavakariai ir užkandis. Ji tinka ir daugybei kitų patiekalų paskaninti taip papildant dienos racioną maistingomis medžiagomis, nes kokybiška, be cukraus granola – ne tik labai gardi, bet ir naudinga dėl ląstelienos, vitaminų, mineralų, gerųjų angliavandenių.

„Tuštinimasis – tema, kuria paprastai viešai nediskutuojama, tačiau varžydamiesi kalbėti, problemų neišspręsime. Dėl tuštinimosi sutrikimų kenčia tūkstančiai. Kita vertus, turėdami reikiamų žinių, žmonės galėtų šiuos negalavimus įveikti lengviau arba iš viso jų išvengti“, – teigia med. dr., chirurgas, proktologas Audrius Dulskas.

Atrodo, kad XXI amžiaus pradžia – ieškojimų ir atradimų metas. Vis ieškome būdų, kaip gyventi sveikiau, sąmoningiau, laimingiau.

Pagal ajurvedinę formulę sukurtas SOS ADVANCE veiksmingai detoksikuoja ir šarmina organizmą, valo kraują, stiprina imuninę sistemą. Jungtinėje Karalystėje sukurto produkto sveikatinančiu poveikiu jau įsitikino tūkstančiai žmonių visame pasaulyje.

Ar žinote, kad ledai tinka ne tik desertui? Fantazijos nestokojantys garsiausių pasaulio virtuvių šefai išvardytų daugybę būdų, su kuo valgyti ledus. Štai 10 patarimų, kurie jums pravers

Skandinavų mitologijoje IDUN yra jaunystės ir nemirtingumo deivė. Pasakojama, kad IDUN buvo magiškų nemirtingumo obuolių saugotoja. Šiuos auksinius obuolius Idun dalindavo skandinavų mitologijos dievams, kai pasirodydavo jų senėjimo ženklai, kad šie galėtų atgauti savo jaunystę ir nemirtingumą.