Sveikatinamės Domimės

10 priežasčių dėvėti suknias ir sijonus

Nuotrauka: © pixabay

Pasak garsaus vedų žinovo Olego Torsunovo, kelnėms tenka nemaža dalis kaltės dėl to, kad moterys jaučiasi pavargusios, praradusios gyvenimo džiaugsmą. „Jei norite atsigauti, pasipuoškite sijonu. Kelnės nepritaikytos moteriškai energijai – ją blokuoja ir silpnina“, – pataria O. Torsunovas. Jam antrina ir rusų autorė bei tinklaraštininkė Olga Valiajeva (Ольга Валяева). Ji nedėvi kelnių jau ne vienerius metus ir teigia, jog nuo to laiko, kai atsisakė šio drabužio, jos gyvenime nutiko daugybė malonių pokyčių.

1.      Neliko moteriškų bėdų. „Seniau bent kartą per metus kreipdavausi į ginekologą dėl vienokios ar kitokios bėdos. Pastaraisiais metais nekamuoja jokie moteriški negalavimai, o menstruacijos tapo lengvos ir neskausmingos, nėra jokių PMS simptomų.“ 

2.      Lengvas nėštumas ir gimdymas. „Trečiasis nėštums sutapo su naujuoju įpročiu dėvėti vien tik sijonus ir suknias. Jis buvo absoliučiai nuostabus. Nepatyriau nė menkiausio nepatogumo. Laukdamasi apkeliavau apie 20 šalių. O štai per pirmuosius du nėštumus vos pajudėdavau iš namų. Trečiąjį mažylį pagimdžiau vos per tris valandas, visiškai netūraliai ir be didelių kančių.“

3.      Darnūs santykiai. „Seniau barniai mūsų šeimoje buvo įprastas dalykas.  Kartais kildavo minčių ir apie skyrybas. Manęs netenkino, kad vyras mažai padeda buityje ir prižiūrint vaikus, buvau nepatenkinta, kad skiria man per mažai dėmesio. Dabar nesutarimų beveik nepasitaiko. Mums tapo gera būti kartu. Iš vyro sulaukiu daug dėmesio, paramos. Jis mane netgi lepina ir stebina netikėtomis dovanomis.“

4.      Dvasinė ramybė. „Seniau daug ir dėl visko nerimaudavau, gyvenimas man atrodė kupinas pavojų. Dabar jaučiuosi atradusi ryšį su visata, jaučiu Dievo buvimą, jaučiu jo vedimą. Visiškai pasitikiu gyvenimu. Nuo to laiko patyriau daugybę mažų stebuklų, kurie tik įrodo, jog visata visada palaiko ir globoja.“

5.      Daugiau malonaus laiko. „Seniau buvau nuolat susirūpinusi dėl darbų, vis skubėdavau, nerimaudavau, kad kažko nepadariau, kažkur nespėju. Dabar tiesiog mėgaujuosi moteriška savo prigimtimi. Žaidžiu su vaikais, drauge su jais stebiu gamtą. Patiriu džiaugsmą gamindama šeimai valgį, puoselėdama namus.“

6.      Puikūs santykiai su tėvais. „Mano santykiuose tiek su savo, tiek su vyro tėvais atsirado daugiau brandumo, pagarbos, tolerancijos. Be to, seniau tėvai remdavo ir padėdavo mums, dabar atvirkščiai, drauge su vyru stengiamės suteikti jiems kuo daugiau pagalbos.“

7.      Gerokai didesnės vyro pajamos. „Pradėjusi dėvėti sijonus pajutau, kad nenoriu konkuruoti su vyru finansų srityje. Visiškai nuoširdžiai patikėjau, kad jis yra pajėgus pasirūpinti šeima. Ir pradėjo vykti stebuklai – ėmė skleistis vyro profesinis pajėgumas ir mūsų šeimos pajamos pastaraisiais metais nuolat didėjo.“

8.      Harmoningi namai. „Pajutau, kad apsirengusi gražią suknią daug ko jau nebegaliu (ir nenoriu) daryti: tampyti sunkius daiktus, kalti į sieną vinis ar rūpintis automobiliu. Ir vyras namuose noriai atlieka vyriškas pareigas, nors seniau dėl to tekdavo pasibarti ir išgyventi nusivylimų. Na, o man pastaraisiais metais norisi namuose kurti grožį ir jaukumą. Ant stalo visada puikuojasi vaza su šviežiomis gėlėmis. Maža to, pamėgau kurti įvairius rankdarbius, dekoracijas.“ 

9.      Aplinkinių vyrų pagarba. „Vilkėdama ilgas suknias ir sijonus pradėjau sulaukti kur kas daugiau pagarbos iš stipriosios lyties. Tai maloniai atidaro duris, tai užleidžią eilę, tai padeda panešti sunkesnį nešulį. Seniau vilkėdama džinsus niekada to nesulaukdavau. “.  

10.  Atsirado daugiau draugių. „Niekada nemokėjau draugauti su moterimis ir vengdavau jų kompanijos. Man atrodė, kad moterys vien tik plepa niekus, rezga intrigas ir vylioja viena kitos vyrus. Pasirodo, būna ir kitokių moterų. Tikrų moterų. Kurios seseriškai palaiko, padeda siekti harmonijos, dalinasi tuo, ką turi gražiausio ir įkvepia dar labiau atsiskleisti moteriškąja prasme. Tas moters įvaizdis, kurį nešiojausi savo galvoje daug metų, buvo sukurtas stebint ne tas tikrąsias moteris, o tas, stipriąsias, šiuolaikines, kurios, vyriškai kovoja už savo būvį.“  

Svarbu žinoti

Kalbant apie moteriškus apdarus, derėtų pridurti, jog sijonas vis dėlto nelygu sijonui. Žemės energija sėkmingiausiai cirkuliuoja ir pripildo moterį tada, kai drabužis ilgas ir į apačią platėjantis, nevaržantis judesių. Mini sijonas – energijos nekaupia, atvirkščiai, skatina ją švaistyti. Taip pat patariama sijoną visada vilktis tik per galvą ne per kojas, tada išlaikoma sukaupta Žemės energija, kuri harmonizuoja visą moters esybę.

Išsamų straipsnį apie sijonų svarbą moteriškumui skaitykite žurnale JOGA IR AJURVEDA (2019 Nr.4)

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: