Domimės

Knygos, galinčios daug ką pakeisti

© Joga ir ajurveda.  Nuotrauka: © pixabay.com

„Išrinkti sąrašą išskirtinių, nepaminint tokių autorių kaip H.Hesse, R.Bachas, Paulo Coelho, C.Castaneda, D.Chopra ir tokių sėkmės mokytojų, kaip Og Mandino, A.Robbins, N.Hill, B.Tracy, D.Carnegie ir kt.,tikrai sudėtinga. Tačiau, manau, kad šis dešimtukas vertas būti įtakingiausiųjų sąraše ne tik Lietuvoje, o ir visame pasaulyje:

 

1. Pamilk save ir būk laimingas, Louise Hay

Verta skaityti dėl įtikinamai atskleistos mūsų minčių ir sveikatos sutrikimų sąsajos ir gyvenimą keičiančių praktinių patarimų išsivaduoti nuo negalavimų. 

2. Keturios toltekų išmintys.  Don Miguel Ruiz

Labai surezonavo. Pritaikiau šias keturias taisykles-išmintis savo gyvenime ir įgijau pozityvesnį požiūrį į savo aplinką.

3. Septyni efektyviai veikiančių žmonių įpročiai, Stephen Covey

Sužavėjo pateikta gyvenimo principų ir lyderystės programa: ji moko dirbti efektyviau ir gyventi geriau. 

4. Šios akimirkos jėga Eckhart Tolle

Puikios dvasinio mokytojo įžvalgos apie būtinybę gyventi čia ir dabar, paleisti praeitį ir kuo stipriau patirti būties grožį.

5. Grįžimas meilėn, Marianne Williamson

Tinka visiems, kurie šiek tiek pametę save, praradę ryšį su Dievu, kuriems reikia įkvėpimo. Knyga verčia rinktis, kaip gyvensime toliau: iš naujo suksime kančios ir dramų ratą, ar kursime rojų sau ir kitiems.

6. Pranašas, Kahlil Gibran

Didingas, kupinas gilios išminties ir užburiančio poetiškumo kūrinys, kuris man, kaip ir tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, tapo tikru dvasiniu vedliu, šviesos spinduliu. 

7. Vienuolis, kuris pardavė Ferrari, Robin Sharma

Paskatino permąstyti savo įpročius, išsivaduoti iš kai kurių stereotipų. Tikiu, kad ir kitiems ji gali būti svarbus pagalbininkas kuriant sąmoningesnė save.

8. Jūsų pasąmonės galia, Joseph Murphy

Radau sau svarbių atsakymų apie pasąmonės veikimą ir jos poveikį kasdienei veiklai. Į mano gyvenimą įnešė lengvumo.

9. Atsikratykite įpročio būti savimi, dr. Joe Dispenza.

Perskaitę suvoksite, kiek daug turite įsisenėjusių įpročių, nuostatų ir programų, kurios tiesiog jums trukdo būti laimingu žmogumi. O nuostabiausia, kad galėsite sukurti savo naująjį „Aš“.

10. Naujoji žemė, Eckhart Tolle

Knyga, skleidžianti šviesą, plečianti sąmoningumo ribas ir teikianti didžiulį pakylėjimą. Rekomenduoju ir pradėjusiesiems dvasinį kelią, ir pažengusiesiems.


„Tikiu, kad visus mus įtakojo daugybė nepamatuojamos išminties knygų, kurios plėtė suvokimą, požiūrį, sąmonę ir tuo pačiu keitė gyvenimą“, – sako leidyklos „Myjalba“ vadovė V.Urbanavičienė, vardijanti įsimintiniausias jai knygas. 

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: