Domimės

Aukštesnių vibracijų link

Nuotrauka: © pixabay

Aukštesnių vibracijų link

Pasak garsų bei virpesių tyrinėtojų, visa visata – tai begalinė vibracijų jūra. Kiekvienas žmogus, kiekvienas, net menkiausias Visatos sutvėrimas turi savitą skambesį ir savo vibracijomis niekada identiškai neatkartoja kitų. Jei staiga išgirstume, kaip skambame mes patys ir kiti, esantys aplink mus, ko gero, patirtume nemažą nuostabą.

Įdomiausia tai, kad mūsų skleidžiamos vibracijos nėra baigtinis dalykas. Jos nuolat kinta: priklausomai nuo mūsų būsenų bei reakcijų, gali tapti aukštesnės arba žemesnės. Tiesa, patekti į žemesnių vibracijų diapazoną daug lengviau nei į aukštesnių. Iš tiesų statistinis šiuolaikinis miesto gyventojas jose dažniausiai ir skendi. Tačiau įdėjus sąmoningų pastangų, savo esybės skleidžiamas vibracijas galima nuolat kelti. Kuo švaresnėmis bei aukštesnėmis vibracijomis vibruosime patys, tuo labiau išsigrynins ir mūsų aplinka – pagal principą „panašus panašų traukia“. Jūsų dėmesiui – keletas universalių dr. D. R. Hawkinso (kn. „Galia ir jėga“ autoriaus) bei kitų vibracijų tyrinėtojų patarimų, kurie padės pakelti vibracijas į aukštesnį lygmenį ir susikurti laimingesnį gyvenimą, geresnę sveikatą. Ir nauda bus ne tik asmeninė. Kuo aukštesnes vibracijas skleis kiekvienas iš mūsų, tuo gražesnis ir harmoningesnis taps ir visas pasaulis.

·         Išmokite vertinti tylą. Šiuolaikiniai žmonės, ypač miestų gyventojai, gyvena nuolatiniame šurmulyje. Daug girdimo ir negirdimo triukšmo skleidžia įvairi technika, kurios mūsų buityje apstu kiekviename žingsnyje. Maža to, žmonės taip įprato prie nuolatinio triukšmo, kad bent kiek tylesnė aplinka jiems kelia nejaukumą. Tad tokioje aplinkoje jie patys stengiasi sukelti aplink save kuo daugiau garsų: vieni įsijungia televizorių, tranką muziką, kiti nesiskiria su ausinukais. Visa tai sukuria garso taršą ir slopina mūsų prigimtinį skambesį. Pasak garsų tyrėjų, vibracijas ypač žemina pernelyg gausiai naudojami kompiuteriai, televizoriai, mobilieji  telefonai, taip pat sunki muzika, pavyzdžiui, metalas, sunkusis rokas, įvairūs trankūs elektroniniai, sintetiniai garsai. Jei norite, kad jūsų vibracijos taptų aukštesnės bei švaresnės, išmokite susidraugauti su tyla. Beje, nepaprastai svarbu, išmokti tylą susikurti ne tik aplink save, bet ir savo galvoje. Chaoso ir triukšmo pradžia kaip tik ten – mūsų mintyse. Išmoksite sustabdyti mintis, atrasite vidinę ramybę ir harmoniją. Jei klausotės muzikos, rinkitės tokią, kuri kelia šviesias asociacijas. Pastebėta, jog vibracijas ypač didina gongų, tibetietiškų ar krištolo dubenų, varpų garsai, giedamos mantros, chorinė muzika.

·         Siekite kilnesnės kompanijos. Ne veltui sakoma „Su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi“. Vibracijų lygmenyje būtent taip ir yra. Savo vibracijomis mes veikiame kitus žmones, o jų vibracijos veikia mus. Poveikis dar labiau sustiprėja, jei tokiomis pat vibracijomis vibruoja grupė žmonių. Ypač lengva „užsikrėsti“ žemomis vibracijomis. Taigi jei trokštate kilti į šviesesnį, aukštesnį būvį, venkite triukšmingų susibūrimų, kompanijų, kuriose dažnai kilnojamos taurės, keikiamasi, baramasi, kurstomos įvairios aistros, propaguojami žemi įgeidžiai. Kuo dvasingesnių, pozityvesnių asmenybių draugijoje būsite, tuo šviesesni tapsite patys. Žinoma, pakeisti draugų ratą nelengva, o kartais ir gana skausminga, tačiau jei jūsų vibracijos kils, o kitų kompanijos narių ne, ilgainiui natūraliai iškrisite ar būsite išstumti iš tos aplinkos. Kaip susirasti aukštesnes vibracijas skleidžiančių draugų? Pagalvokite, kokios interesų sritys ir kokie žmonės jus domina, į kokius norėtumėte lygiuotis, pradėkite lankytis tokio pobūdžio renginiuose, susibūrimuose. Pamažu jūsų vibracijos ir jūsų draugų ratas ims keistis.

·         Įvertinkite savo valgiaraštį. Nuo seno įvairių kultūrų išminčiai bei žiniuonys yra pastebėję, jog mūsų valgomas maistas turi didelės įtakos mūsų asmenybei, taip pat ir mūsų skleidžiamoms vibracijoms. Pavyzdžiui, jogoje, ajurvedoje aukštų vibracijų maistais vadinamas satviniu. Pasak garsiojo jogo Joganandos („Jogo autobiografijos“ autoriaus), tai toks maistas, kuris yra šviežias, švarus, natūralus ir vegetarinis. Jį sudaro šviežios daržovės, uogos ir vaisiai, natūralūs grūdai, riešutai, sėklos, žalumynai. Satviniu laikomas ir tas maistas, kurio skonis turi natūralaus saldumo: medus, vaisiai, uogos, kai kurios kruopos (pvz. ryžiai). Vibracijas mažinančiu maistu laikomas toks, kuris skatina aistras, prisirišimą, išgaunamas naudojant smurtą. Tarp vengtinų pirmiausia įvardijami mėsa, kofeino turintys produktai, visas nenatūralus, cheminėmis medžiagomis „praturtintas“ maistas, taip pat absoliučiai visi alkoholiniai gėrimai.

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: