Domimės

7 protėvių kartos. Kodėl svarbu jas žinoti?

Nuotrauka: © pixabay.com

Pasak vedų žinovų, jei norime, kad tiek mes patys, tiek visa mūsų giminė klestėtų ir jaustųsi šiame pasaulyje stabiliai, turėtume jausti ryšį su 7 protėvių kartomis. 126 žmonės, kurie sudaro šias septynias kartas, yra sujungti tarsi į tinklą ir atlieka tam tikrą vaidmenį giminės istorijoje.

Pirmoji karta.  Tai mes patys, mūsų „Aš“. Tai tarsi atskaitos taškas, nuo kurio prasideda mūsų vaidmuo kartų eilėje. Pagal vedų astrologiją, pirmąją kartą valdo Saulė – pagrindinis dangaus šviesulys. Vedų tradicijoje ji siejama su sąmone. Kitaip tariant, kuo sąmoningesni tapsime, tuo daugiau šviesos galėsime skleisti savo ir artimųjų gyvenime.

Antroji karta. Tai 2 mūsų tėvai: mama ir tėtis. Pasak vedų žinovų, šios kartos uždavinys - kurti sveikatos potencialą, materialinius, emocinius bei dvasinius ryšius su pasauliu. Iš tėvų dažniausiai paveldimos stipriausios jų savybės (jos gali būti tiek tiegiamos, tiek neigiamos). Ir netgi jei jos mumyse akivaizdžiai nepasireiškia, vis tiek glūdi mūsų prigimtyje ir daro tam tikrą įtaką. Tiesa, vedų išminčiai teigia, kad talentai iš tėvų paveldimi palyginti retai, tačiau nuo tėvų labai daug priklauso, ar jie atsiskleis.

Trečioji karta. Tai 4 mūsų seneliai. Svarbiausioji jų misija mums perduoti intelektinį potencialą, gabumus, talentus. Nuo seno buvo sakoma, jei žmogus buvo itin talentingas, jo talento apraiškų vertėtų ieškoti būtent jo vaikaičiuose.

Ketvirtoji karta. Tai 8 proseneliai. Jie perduoda gebėjimą puoslelėti harmoningus santykius, šeimą, taip pat yra atsakingi už mūsų gebėjimą kurti materialine gerovę.

Penktoji karta.  Tai 16 proprosenelių. Jų misija perduoti mums valios stiprybę, savivertę, gebėjimą siekti tikslo. Tačiau, kaip teigia vedų žinovai, jei šios kartos atstovai buvo tingūs, bevaliai, iš jų galime perimti neveiklumą, apatiškumą.

Šeštoji karta. Mūsų prosenelių seneliai. Iš viso 32 asmenys. Jų įtaka mūsų gyvenimui atsiskleižia per dvasingumą, santykį su savo tauta bei žeme, tradicijomis. Beje, vedų žinovai teigia, jog ryšį su šia karta atspindi 32  dantys. Jei jie silpni, tai reiškia, kad ryšys su šia karta pažeistas.

Septintoji karta.  64 prosenelių proseneliai. Jie atsakingi už mūsų aukščiausią gyvenimo prasmę, gyvenimo kelio atradimą, pašaukimo realizavimą. Pasak vedų žinovų, tai karta, kuri turi didelės reikšmės mūsų likimui. Jei septintosios kartos atstovai puoselėjo aukštas vertybes, sąmoningumą, dorovingumą, tai mūsų gyvenimas šiame įsikūnijime bus harmoningas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: