Partnerių turinys

INJEKCIJA AR GYDYMAS HIALURONO RŪGŠTIMI: KAS LAIMĖS EFEKTYVUMO ŽAIDIMĄ?

Partnerio turinys.   © Juara.lt.  Nuotrauka: © Joga ir ajurveda

Prieš prasidedant žaidimui, verta atverti visas kortas, kad geriau suprastumėte. Yra skirtingos molekulinės masės, t. y. skirtingų dydžių hialurono rūgštis. Ją galima suskirstyti į 4 kategorijas.

·      labai didelės molekulinės masės;

·      didelės molekulinės masės;

·      vidutinės molekulinės masės;

·      mažos molekulinės masės.

Priklausomai nuo dydžio, hialurono rūgšties molekulės daugiau ar mažiau prasiskverbs į odą.

Įsivaizduokite tai kaip piltuvėlį: įspūdingo dydžio labai didelės molekulinės masės hialurono rūgštis liks piltuvėlio viršuje, t. y. Jūsų odos paviršiuje. Ir atvirkščiai, mažos molekulinės masės hialurono rūgštis dėl savo mažo dydžio galės nuslysti iki piltuvėlio dugno, t. y. prasiskverbs giliai į Jūsų odą.

 

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS

Injekcijose labai didelės masės hialurono rūgštis sumaišoma su didele molekuline mase, kuri bus švirkščiama tiesiai į dermą, antrąjį odos sluoksnį (1). Atlikdami šias injekcijas siekiame apimties suteikiančio efekto, kad būtų užpildytos gilūs veido įdubimai, ir veido forma pasikeistų.

 

HIALURONO RŪGŠTIS STIPRINANTIS SERUMAS

Dabar pažiūrėkime, kuo skiriasi hialurono rūgšties procedūros, papasakosiu Jums apie Novexpert pasirinkimus. Pavyzdžiui, mūsų serumas su hialurono rūgštimi – vienas iš nedaugelio serumų pasaulyje, kuriame yra visų keturių dydžių hialurono rūgšties.

Tai – naujovė, laužanti klasikinės odos priežiūros taisykles, ir mes ją sukūrėme taip, kad skirtingų dydžių hialurono rūgštis veikdama odą papildytų viena kitą. Labai didelės ir didelės masės rūgštis veikia audinių lygmenyje, ji drėkina ir glotnina, panašiai kaip biologinė geležis! Ir atvirkščiai, mažesnės masės hialurono rūgštis gali praslysti giliau į odą ir veikti ląstelių lygmeniu: stimuliuoti odos ląsteles (keratinocitus). Dėl vidutinės molekulinės masės hialurono rūgšties, epidermis tampa 3 kartus storesnis. Įspūdinga ar ne (2)?

Taigi injekcija užpildo gilius, o „Booster Serum“ – paviršiaus įdubimus ir giliai stimuliuoja mūsų ląsteles. Todėl jie gali papildyti vienas kitą!

 

SLAPTAS HIALURONO RŪGŠTIES GYVENIMAS ODOS VIDUJE

Galbūt Jūs nustebsite, bet mūsų odoje esanti hialurono rūgštis išlieka labai trumpai: mūsų ląstelės ją sunaikina ir atgamina vėl ... maždaug kasdien. Taip per 24 valandas! Mūsų kūnui garbės reikalas kiekvieną dieną tiekti mums „šviežią“ hialurono rūgštį (3).

Todėl Novexpert gaminiuose esanti hialurono rūgštis tinka šiam ciklui, nes yra 100 proc. natūrali ir biomimetiška, tai yra identiška tai, kuri yra mūsų odoje. Sakote, kad kolegai susileidus hialurono rūgšties, jos poveikis truko ilgiau nei dieną? Taip,  hialurono rūgštis iš injekcijų veikia nuo 6 iki 9 mėnesių. Kodėl? Nes ji nėra gryna, ji sumaišyta su sintetine kryžminio ryšio priemone, kuri veikia kaip sargybinis: neleidžia hialurono rūgščiai natūraliai skaidytis, todėl ji išlieka kelis mėnesius, o ne vieną dieną (4).

 

KAS NUTIKO MŪSŲ ODOS APSAUGAI?

Kodėl geriau nesikišti į gamtos procesus ir kokia injekcijų ateitis? Kaip jos paveiks kūną, šiandien to nežinome. Iš prigimties tokia hialurono rūgštis yra sintetinis, biologiškai neskaidomas arba mažai skaidomas produktas ir mes neturime pakankamai mokslinės informacijos, kad žinotume, kuo ilgainiui jis virsta mūsų odoje. Be to, mūsų pačių hialurono rūgšties atsinaujinimo ciklas yra gerai organizuotas! Sunaikinus „senąją“ hialurono rūgštį ląstelėms siunčiamas signalas, kad būtų sukurta nauja hialurono rūgštis. Tačiau jei hialurono rūgštis nebus sunaikinta (kaip hialurono rūgštis patekusi per injekciją), galime teigti, kad bus siunčiama mažiau atkūrimo signalų, todėl bus susintetinta mažiau šviežios hialurono rūgšties.

Todėl Novexpert – holistinis požiūris į odos sveikatą, kai daromi teisingi pasirinkimai norint padidinti hialurono rūgšties kiekį odoje. Booster – veiksminga išeitis, tačiau ne vienintelė. Tai, ką valgote per pietus ir vakarienę, taip pat gali būti labai svarbu!

 

VALGYKITE, KAD PAGREITINTUMĖTE SAVO HIALURONO RŪGŠTIES SINTEZĘ

Kai kurie maisto produktai gali padidinti hialurono rūgšties sintezę dėl savo flavonoidų ar vitamino C kiekio. Tyrėjai tai atrado ištyrę Japonijos kaimo Yuzuri Hara mitybą, kur gyventojai labai ilgai gyvena ir džiaugiasi stangria oda net nepaisant saulės poveikio. Tai maistas, kuriame gausu flavonoidų (5): anakardžių riešutai, alyvuogės, česnakai, askaloniniai česnakai, slyvos, gervuogės, vyšnios. Ir produktai, kuriuose gausu vitamino C (6): lapiniai kopūstai, petražolės, godžio uogos, juodieji serbentai, kiviai.

 

Apibendrinkime!

 Injekcijose yra didelių hialurono rūgšties molekulių, kurios suleidžiamos tiesiai į antrąjį odos sluoksnį (dermą), kad užpildytų gilias įdubas.

 Mūsų hialurono rūgšties serume yra visų dydžių hialurono rūgšties, kuri užpildo paviršiaus įdubimus ir stimuliuoja mūsų ląsteles giliai.

 Novexpert hialurono rūgštis yra 100 proc. natūrali ir biologiškai skaidoma, o injekcijų sudėtyje yra „sargybinio“ molekulės ir jų likimas organizme nežinomas.

 Valgydami galite padidinti hialurono rūgšties kiekį! Patikrinta!


Daugiau info:  juara.lt

 

NUORODOS

(1) Kablik J, Monheit GD, Yu L, Chang G, Gershkovich J. Comparative physical properties of hyaluronic acid dermal fillers. Dermatol Surg. 2009 Feb;35 Suppl 1:302-12.
(2) Kaya G, Tran CT, Sorg O, Hotz R, Grand D. et al. (2006) Hyaluronate fragments reverse skin atrophy by a CD44-dependent mechanism. PLoS Med 3(12)
(3) Pomarede, N. Acide Hyaluronique. Ann. Dermatol. Venerol. 2008 ; 135
(4) Ascher B, Cerceau M, baspeyras M, Rossi B. Les comblements par l’acide hyaluronique. Annales de chirurgie plastique esthétique 49 (2004) 465–485
(5) Waheed Janabi, A. H., Kamboh, A. A., Saeed, M., Xiaoyu, L., BiBi, J., Majeed, F., Naveed, M., Mughal, M. J., Korejo, N. A., Kamboh, R., Alagawany, M., & Lv, H. (2020). Flavonoid-rich foods (FRF): A promising nutraceutical approach against lifespan-shortening diseases. Iranian journal of basic medical sciences, 23(2), 140–153.
(6)ANSES. Ciqual : Recherche par constituant : vitamine C. https://ciqual.anses.fr/#/constituants/55100/vitamine-c-(mg-100-g)

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: