Partnerių turinys

Ledai. Visada gerai!

Partnerio turinys.   Nuotrauka: © Oat Side The Box

Vasara be ledų – ne vasara, tiesa? Taip pat skanu juos valgyti ir vėsesnį rudenį, nes yra labai maistingi. Ypač pagaminti iš sveikų natūralių produktų, be laktozės, kurios šiandien daug kas netoleruoja, šilko minkštumo tekstūros – tokia visada patinka ir mažiems, ir dideliems! Pristatome pirmuosius Lietuvoje 100 % augalinės kilmės avižinius ledus OAT SIDE THE BOX.

 

Ar žinote, kad ledai tinka ne tik desertui? Fantazijos nestokojantys garsiausių pasaulio virtuvių šefai išvardytų daugybę būdų, su kuo valgyti ledus. Štai 10 patarimų, kurie jums pravers:

1. Šaukštelis ledų saldžioje šaltoje sriuboje su vyšniomis, žemuogėmis ar mėlynėmis dar labiau atgaivins karštą dieną.

2. Visi žinome – skanu, kas trašku. Taigi sveika granola, kelios uogos ir didelis šaukštas minkštų ledų – tobuli vasaros pusryčiai.

3. Kam ta košė pusryčiams vasarą? Vaisių salotos su medaus ir citrinų užpilu bei riešutais visada bus gardesnės su ledais.

4. Klasikinis variantas – karštas obuolių pyragas ir ledai – niekada nenuvilia. Bet paskanaukite ir pyragų su uogomis, abrikosais, marcipanais. Ledai su jais irgi dera.

5. Ant grotelių kepti vaisiai (ananasai, persikai, kriaušės) plius ledai – karališkas skanėstas.

6. Ledai ir blynai? Žinoma! Plonyčiai lietiniai, traškūs širdiniai, purūs mieliniai ar išsipūtę varškiniai – visi tinka!

7. Ryto glotnutis iš šviežių uogų, vaisių ir augalinio pieno visada bus gardesnis su minkštų ledų kauburėliu.

8. O ką manote apie kakavą su sveikais ledais? Vitaminai ir mineralai kartu!

9. Kaip košės sviestu, taip ir kavos ledais niekada nepagadinsi. Vasaros favoritas – frapė – privalo būti su ledais. Žiupsnelis aitriųjų paprikų šitame duete bus karštas akcentas.

10. Ledai ir sūris? Išgirdote gerai. Brandinto sūrių keksiukai su ledais – išskirtinio skonio ieškotojams ir reikliems svečiams.


Daugiau informacijos apie avižinius ledus OAT SIDE THE BOX rasite ČIA 

PARTNERIO TURINYS


Patiko straipsnis? Pasidalinkite: