Partnerių turinys

Ledai. Visada gerai!

Partnerio turinys.   © Joga ir ajurveda. 

Vasara be ledų – ne vasara, tiesa?  Dar geriau, jeigu jie yra sveiki, pagaminti iš natūralių produktų, be laktozės, kurios šiandien daug kas netoleruoja, šilko minkštumo tekstūros – tokia visada patinka ir mažiems, ir dideliems!

NATURLI' ledai - puikus pasirinkimas!

Ar žinote, kad ledai tinka ne tik desertui? Fantazijos nestokojantys garsiausių pasaulio virtuvių šefai išvardytų daugybę būdų, su kuo valgyti ledus. Štai 10 patarimų, kurie jums pravers:

1. Šaukštelis ledų saldžioje šaltoje sriuboje su vyšniomis, žemuogėmis ar mėlynėmis dar labiau atgaivins karštą dieną.

2. Visi žinome – skanu, kas trašku. Taigi sveika granola, kelios uogos ir didelis šaukštas minkštų ledų – tobuli vasaros pusryčiai.

3. Kam ta košė pusryčiams vasarą? Vaisių salotos su medaus ir citrinų užpilu bei riešutais visada bus gardesnės su ledais.

4. Klasikinis variantas – karštas obuolių pyragas ir ledai – niekada nenuvilia. Bet paskanaukite ir pyragų su uogomis, abrikosais, marcipanais. Ledai su jais irgi dera.

5. Ant grotelių kepti vaisiai (ananasai, persikai, kriaušės) plius ledai – karališkas skanėstas.

6. Ledai ir blynai? Žinoma! Plonyčiai lietiniai, traškūs širdiniai, purūs mieliniai ar išsipūtę varškiniai – visi tinka!

7. Ryto glotnutis iš šviežių uogų, vaisių ir augalinio pieno visada bus gardesnis su minkštų ledų kauburėliu.

8. O ką manote apie kakavą su sveikais ledais? Vitaminai ir mineralai kartu!

9. Kaip košės sviestu, taip ir kavos ledais niekada nepagadinsi. Vasaros favoritas – frapė – privalo būti su ledais. Žiupsnelis aitriųjų paprikų šitame duete bus karštas akcentas.

10. Ledai ir sūris? Išgirdote gerai. Brandinto sūrių keksiukai su ledais – išskirtinio skonio ieškotojams ir reikliems svečiams.

Daugiau informacijos:

https://www.naturli-foods.lt


PARTNERIO TURINYS


Patiko straipsnis? Pasidalinkite: