Domimės

Kas yra tikrasis seksualumas?

Nuotrauka: © pixabay

„Tenka pastebėti, jog žmonės seksualinę energiją dažnai yra linkę tapatinti su fiziniu patrauklumu. Tačiau jei kalbėsime apie moteris, toli gražu ne kiekviena gražuolė, įspūdingais fiziniais duomenimis turės daug seksualinės energijos, - teigia apie seksualinės energijos valdymą paskaitas skaitantis „Astroqigong“ sistemos autorius Vytenis Sinkevičius.

Kaip manote, kokias moteris inkvizicijos laikais kaltindavo raganavimu ir degindavo ant laužo? Labai dažnai tai buvo seksualios moterys. Tikrąja to žodžio prasme. Jos paprastai turėjo kokių nors ypatingų galių, tarkim, aiškiaregystės dovaną, gebėjimą gydyti žmones ir pan. Visi šie gebėjimai, meilė žmonėms, noras jiems padėti ir yra ne kas kita kaip į besąlygišką meilę transformuota seksualinė energija.

Tikrasis moters seksualumas sklinda iš jos akių kaip palaiminga šiluma, gerumas. Besąlygiškas gerumas - esminis seksualumo indikatorius.

Žinoma, nesakau, kad moterys neturi rūpinti savo išoriniu grožiu. Kūną taip pat reikia mylėti, bet nepamirštant pasirūpinti savo vidine talpa. Norint suformuot didesnę vidinės energijos talpą, pirmiausia reikia pakelti savo sąmonės lygį. Jei pasaulis mums baigiasi mūsų kiemu, tai ir mūsų vidinė talpa ribota. Kai pradedame pasaulį matyti ir suvokti plačiau, plečiasi ir talpa. Žinoma, ne visi šiame gyvenime tapsime tobulo seksualumo pavyzdžiais. Bet visi galime tobulėti. Iki begalybės...“

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: