Partnerių turinys

Padėti savo stuburui galime patys

© Corden Yoga.  Nuotrauka: © Corden Yoga

Šiais laikais pasigirti sveiku stuburu gali retas žmogus, o jei apklaustumėte tuos, kurie dirba sėdėdami, visiškai sveikų rastumėte dar mažiau. Tačiau apie tai nevertėtų kalbėti, jei nebūtų galima šių nemalonumų išvengti. Tiesa, turintieji problemų turi žinoti – gerai jaustis galės ilgus metus, tačiau tik tada, jei nuolat savimi rūpinsis.  

Nugaros skausmas – vienas dažniausių ir, deja, tas, kuriam dažnas neskiria reikiamo dėmesio. Juk nugarą per gyvenimą visiems tikrai suskausta ne vieną kartą. Gal dėmesio į tokius pavienius skausmus ir galima nekreipti, tačiau pasikartojantys turėtų būti signalas, kad reikia kreiptis į gydytoją ir išsiaiškinti, kokia yra tokių negalavimų priežastis.

 

Priežasčių gali būti ne viena

Svarbu žinoti, kad nugarą gali skaudėti dėl skirtingų priežasčių, kurios gali būti nesusijusios su pačiu stuburu. Pavyzdžiui, dėl vidaus organų ligų (skausmas apie pusiaują ir pakilusi temperatūra gali būti inkstų infekcijos požymis, nugarą gali skaudėti dėl kasos problemų ir apendicito bei kitų bėdų), uždegiminių stuburo negalavimų, traumų, antsvorio, nėštumo, neurologinių ligų, netinkamos laikysenos ar pilnapadystės, per didelio ar netinkamo fizinio krūvio. Taigi tik specialistas gali nustatyti tikslią diagnozę ir patarti, kaip elgtis, kaip gydytis, kad skausmai praeitų ir nebesikartotų.

 

Daug padaryti galite ir patys

Statistikos duomenimis, net apie 85 proc. lėtinių ar kartais pasitaikančių nugaros skausmų yra susiję su per didele nugaros apkrova. Dažnas žmogus kasdien pertempia savo nugaros raumenis, net jei ir nedirba fizinio darbo, nekilnoja sunkumų ir visiškai nieko nekelia. Visiškai užtenka to, kad ilgą laiką sėdite, nekeisdami kūno padėties, nes nugaros raumenims tenka palaikyti didžiausią jūsų kūno svorį. Geroji naujiena yra ta, kad su stuburo skausmais galima puikiai susidoroti ir patiems, nes jie moko gyventi sveikiau, kasdien judėti, atlikti mankštą, tinkamai maitintis. Nes tokie negalavimai visada gydomi kompleksiškai: mankštomis, fizioterapija, tinkama dieta ir kitomis naujovėmis. Viena tokių – Inovatyvus prietaisas, didinantis stuburo lankstumą – CORDEN YOGA – tarsi jūsų asmeninis manualinis terapeutasDėl savo formos ir jūsų kūno svorio padeda atpalaiduoti įsitempusius sutrumpėjusius raumenis. Išbandę inovatyvų prietaisą CORDEN YOGA žmonės sako, kad jį naudojant specialių pratimų metu raumuo atsipalaiduoja, mobilizuojamas visas stuburas, atsigauna slanksteliai. 

CORDEN YOGA privalumai:

·            Veikia giliuosius spazmuotus raumenis

·            Stimuliuoja stuburo lankstumą

·            Formuoja taisyklingą laikyseną 

·            Padeda atkurti tarpslankstelinius diskus 

·            Skatina kraujotaką ir limfos tėkmę 

·            Aktyvuoja biologinius taškus 

·            Greitina medžiagų apykaitą 

·            Gerina miego kokybę 

 

4 CORDEN YOGA poveikiai:

1.        Tempimas 

2.        Atpalaidavimas 

3.        Mobilizacija 

4.        Stabilizacija

 

 PRAKTIKOMIS ĮRODYTI REZULTATAI 

·            Visiškai praėjo nugaros skausmai 

·            konstatavo sumažėjusį krūvį nugarai 

·            pagerėjo aktyvumas ir gyvybingumas

 

Daugiau informacijos:  alliart.syucay@gmail.com  +370 686 09 888

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: