Partnerių turinys

Revoliucija papildų kapsulėje

Partnerio turinys.   © purtierlietuva.com.  Nuotrauka: © Adobe stock

Draugei pakvietus prisijungti prie naujos veiklos, Gabija Railienė nedvejojo – matydama, kad žmonės senti nėra pasiruošę, intuicijos vedama nėrė į maisto papildų pasaulį. 


Ar žinote, kad per pastaruosius kelis dešimtmečius vitaminų kiekis vaisiuose, daržovėse labai sumažėjo – viskas dėl intensyvaus auginimo, trąšų, pesticidų naudojimo, augalų selekcinės veiklos ir dirvožemio alinimo. Visame pasaulyje atliekami dirvožemio tyrimai atskleidžia, kad per penkis dešimtmečius, 1950–1999m., jame, o kartu ir maistiniuose augaluose smarkiai sumažėjo 43 skirtingų maistinių medžiagų kiekis. Pavyzdžiui Jungtinėje Karalystėje vidutinis kalcio, geležies ir kalio kiekis daržovėse sumažėjo atitinkamai 19%, 22% ir 14%. Taigi šiandien valgome ne tik pramoniniuose ūkiuose augintas daržoves bei vaisius, kurie skurdesni antioksidantais, vitaminais bei mineralais, bet ir nesveiką greitą maistą, dėl ko reikalingų organizmui medžiagų kiekis vis senka. Sveikiems žmonėms vitaminų poreikis yra palyginti mažas. Tačiau daugelis žmonių, dėl patiriamo streso, lėtinių uždegiminių būklių, ilgalaikių ligų, gausaus vaistų vartojimo, rūkymo, nėštumo, žindymo, sunkaus fizinio darbo ir įvairių aplinkos apkrovų, tokių kaip toksinai ir chemikalai, vitaminų ženkliai trūksta. O kur dar genetiniai defektai, kurie gali užkirsti kelią vitaminų pasisavinimui.

Nuo ieškojimų iki rezultato

Gabija Railienė atvirauja išbandžiusi įvairias dvasingumo, kūno stiprinimo praktikas, ilgus metus lankiusi jogą, meditavusi – tai tikrai palankiai veikė sveikatą. Juolab, kad ir netradicinės medicinos, natūropatų paslaugos valant toksinus iš organizmo buvo išbandytos. Tačiau kiekvieno gyvenime būna momentas, kai pritrūksta jėgų viską kartoti arba imtis dar vienos praktikos – tiesiog norisi lengvesnio ir draugiškesnio finansiškai sprendimo – perkant naujus hemeopatinius preparatus tekdavo išleisti nemenkas pinigų sumas. Reikėjo revoliucinio sprendimo ir jis atėjo! Suvokdama, kad organizmas su metais vis sensta, jam atsinaujinti reikia vis daugiau pastangų, moteris išbandė „Purtier“. Suvartojusi optimalų kursą maloniai nustebo – rezultatai pranoko lūkesčius. Ir tai nebuvo tik žadėta organizmo senėjimo prevencija. Stipriai pagerėjusi fizinė sveikata, noras aktyviai judėti, bei rami psichologinė būsena lėmė, kad Gabija Railienė įkūrė „Purtier Lietuva“.

Unikalumas 

25 metus tobulintas „Purtier“ produktas sukurtas streso, vis greitėjančio gyvenimo tempo, pervargimo išsekintai visuomenei kuri nėra pasirengusi senti taip pat greitai, kaip greitai vystosi.  Jis išsiskiria savo unikalumu, revoliuciniu proveržiu, pasiryžusiems peržengti laiko tėkmės ribas. Tai ne tik pažangiausiomis technologijomis gaminama produkcija, tačiau ir rūpinimosi savimi filosofija. Amerikiečių biochemijos ir molekulinės biologijos profesorius Bruce'as Amesas jau kelis dešimtmečius tyrinėjantis vėžį bei senėjimą teigia: „Kad organizmas tinkamai veiktų esant mitybos trūkumui, organizmas naudoja maistines medžiagas, sukauptas skirtinguose vidaus organuose. Ilgalaikis mineralų ir vitaminų trūkumas silpnina organizmą ir sukelia DNR pažeidimus, kurie savo ruožtu gali sukelti vėžį ir paspartinti senėjimą.“

Purtier“  pliusai:

 • Gali padėti inicijuoti priešvėžinės ir prieš virusinės gynybos mechanizmą, turi priešuždegiminių savybių;
 • padeda palaikyti imuninę sistemą;
 • gali padėti slopinti aterosklerozę ir glikeminį poveikį organizmui;
 • puikus baltymų, mineralų, sveikųjų angliavandenių šaltinis;
 • gali padėti sumažinti kraujospūdį, užkirsti kelią širdies ligoms, artritui ir osteoporozei;
 • kapsulių danga saugo nuo skrandžio rūgšties poveikio – taip užtikrindama, jog kapsulė pasieks plonąją žarną ir produktas įsisavins.


Patirtis

„Man patinka optimizuoti išlaidas – viena „Purtier“ kapsulė aprūpina optimaliu maistinių papildų kiekiu, reikalingu puikiai sveikatai“– mintimis dalinasi Gabija. Pradėjus vartoti kūnas valosi, todėl reikia gerti daugiau vandens. Po detoksikacijos periodo atsinaujina ląstelės ir keičiasi savijauta, užplūsta energija, pastebimai keičiasi kūnas – tarsi laiko mašina grįžtumėte dešimtmečiu, o kartais, atrodo, ir daugiau, atgal. Vėl norisi būti fiziškai aktyviam, bėgioti,  šokti, eiti ilgiausius atstumus. Vartojant „Purtier“ mažėja ir menopauzės simptomai, kartais jų net nelieka, į gyvenimą sugrįžta kūniški malonumai, libido, potencija. O kur dar skaisti oda, išduodanti apie pasikeitusią gyvenimo ir sveikatos kokybę.   „Galiausiai tarsi kas nuima rūką nuo proto, pasaulio matymas vėl platus tarsi jaunystėje, nelieka ribotumo“ – dalinasi patirtimi Gabija. 


Žmonės ištarę TAIP revoliuciniam „Purtier“ produktui, apie jį atsiliepia: 

 • Totalus kūno atnaujinimas.
 • Emocinis pozityvumas.
 • Energingumas.
 • Kūrybiškumas. 
 • Puikus miego režimas. 
 • Atsparumas stresui, blaivus mąstymas, emocinis stabilumas.
 • Organizmas įgauna imunitetą ir geba susitvarkyti su sveikatos sutrikimais.


Partnerio turinys


Patiko straipsnis? Pasidalinkite: