Partnerių turinys

Saviugdos ir pažinčių programėlė „Bliss meet“ – kokybiškesnei būčiai

Partnerio turinys.   © Joga ir ajurveda.  Nuotrauka: © Bliss Meet

Socialinio projekto „Bliss meet“ sukurta pirma lietuviška nemokama programėlė sujungia saviugdos ir sveikatingumo keliu einančius žmones. Vienoje erdvėje galite rasti draugų, saviugdos renginių, aktyviausias Lietuvos bendruomenes. 

Projekto tikslas

Vis daugiau žmonių atsisako leisti laiką socialiniuose tinkluose ir ieško alternatyvių bendravimo būdų. Būtent šiam poreikiui patenkinti buvo sukurta „Bliss meet“ platforma, kuria naudodamiesi galite komunikuoti su draugais ir gyventi be reklamų bei begalinės informacijos.

„Norime prisidėti prie žmonių sąmonėjimo, sveikatinimo ir bendruomeniškumo puoselėjimo, tad programėlėje nuolat skelbiame įdomiausius saviugdos ir sveikatingumo renginius, vykstančius visoje Lietuvoje. Čia taip pat galite rasti informaciją apie šalyje veikiančias organizacijas ir jų vykdomas veiklas, o norintys susipažinti gali sutikti savo antrąją pusę, besidominčią panašiais dalykais. Projektas vienija žmones, nevartojančius intoksikantų“, – teigia projekto vadovė Jurgita Tautkienė.

Šio socialinio projekto pelnas skiriamas labdarai, kurią vykdo „Bliss meet“ įkūręs Moterų klubas „Satori“. Gausus asociacijos savanorių būrys kas mėnesį organizuoja paramas, savanorišką pagalbą labiausiai stokojantiesiems, į lietuvių kalbą verčia ir leidžia ugdomąjąliteratūrą.

Bendruomenėms – nemokama reklama

Žmonės vis labiau ieško bendraminčių, jungiasi į klubus ir bendruomenes, organizuoja mokymus, sporto iniciatyvas, blaivius šokius, festivalius gamtoje, tad tokio projekto poreikis yra didžiulis.

Programėlėje bendruomenės nemokamai skelbia informaciją apie save, įkelia organizuojamus renginius, bendrauja su nariais ir efektyviausiai pasiekia naujus. Vartotojų skaičius per pirmąjį projekto gyvavimo pusmetį jau siekia per 2000 narių. O nariai, pasirinkusieji VIP narystę ir skiriantys 9 eurus per mėnesį, ne tik prisideda prie socialinio labdaringoprojekto palaikymo bei vystymo, bet ir naudojasi papildomomis programėlės funkcijomis.

„Kviečiame visas Lietuvos bendruomenes, saviugdos ir sporto centrus jungtis prie šios platformos, nes tik susijungę ir padauginę pozityvaus mąstymo bangą, prisidėsime prie šviesesnės ir gražesnės Lietuvos vizijos. Kiekvienas savo mintimis, žodžiais ir darbais galime tą pozityvią energiją sukurti ir paskleisti“, – dalijasi Jurgita.

„Bliss speed dating“ – kitokie greitieji pasimatymai

Einant savęs link, pamažu keičiantis gyvenimo būdui, savo laiką skiriant prasmingoms veikloms, keičiasi ir draugų ratas. O ar paprasta tokiam žmogui sutikti antrąją pusę? 

„Bendraudami su saviugdos kelyje esančiais ar aktyviai sportuojančiais žmonėmis girdime sakant, kad jiems, nevartojantiems intoksikantų ir nesilankantiems naktiniuose klubuose, sudėtingiau sutikti savo antrąją pusę. Tad sugalvojome pasaulyje žinomą „Speed dating“ greitųjų pasimatymų formatą patobulinti jį papildant tylos minutėmis žiūrint į akis, maloniais aromatais ir susitikimais gamtoje, bet vis dar išlaikant patogumą – pasimatymai vyksta didžiuosiuose miestų parkuose, saviugdos festivaliuose ir užtrunka iki valandos. Detalų renginio aprašymą, datas ir vietas rasite programėlėje“, – idėja dalijasi Jurgita. 

Aktyviems miesto žmonėms, besidomintiems asmenybės augimu bei norintiems sveikiau gyventi, tai puikus būdas sutikti panašiai gyvenančius. Greitas ir intuityvus akių kontaktas gali nuvesti į gilų ir prasmingą vienas kito pažinimą.

Kviečiame burtis dėl bendrų kilnių tikslų, sutikti naujų žmonių, įgauti naujų gebėjimų kokybiškesniam ir visavertiškam gyvenimui kurti. Tegul plačiau ir sveikiau mąstantys Lietuvos žmonės lengviau randa vienas kitą!

 


Patiko straipsnis? Pasidalinkite: