Partnerių turinys

Su pagarba aplinkai

Partnerio turinys.  

Švelnios ir neutralios spalvos

Tvarus dizainas sujungia spalvas ir mūsų kartos gyvenimo filosofiją – išsaugoti gamtą ateities kartoms, rūpintis ne tik savimi, bet ir aplinka, kurioje gyvename. Ši kolekcija skirta tiems, kurie myli gamtą ir kiekvienu savo pasirinkimu nori prisidėti prie švaresnio pasaulio.

ECO ESSENCE kolekcijoje rasite septynias spalvas. 

 „Blanc“. Vaiski balta kiekvienam suteiks darnos, švaros ir ramybės pojūtį bei visada visur tiks. Ji padeda atsikratyti įtampos, nerimo, lengvina apsisprendimus ir dovanoja kokybišką aplinką tiems, kurie siekia kokybiškos būties ir buities. Mažiau įtampos – ilgesnis gyvenimas.

 

„Metal“. Atspindinti šviesą, raminanti, vėsinanti, dovanojanti komfortišką temperatūros pojūtį spalva kuria harmoningą aplinką susikaupimo reikalaujančiame darbo kambaryje ar biure, taip pat namuose, kurių  langai išeina į pietus.

 

„Limestone“. Subtili akmens pilka dabar itin populiari madinguose moderniuose interjeruose, patraukli tuo, kad net specialiai nederinant, idealiai tinka su kitomis spalvomis, moderniems interjerams būdingomis žemės spalvomis – rusva, ruda, smėlio ar balta.

 

„Moth“. Drugio spalva. Tapybiškas pilkšvai rusvas atspalvis interjere žaidžia ir sugyvena su visais žemės atspalviais, tačiau bene gražiausiai atsiskleidžia deriniuose su persiko rausva ir tamsiai raudona.

 

„Twill“. Dramblio rusva. Visiems rusvos atspalviams gimininga ir artima spalva netikėtai naujai suspindi greta šviesios neužmirštuolių melsvos. Dažykite tokia spalva sienas ir rinkitės rusvus roletus – liksite sužavėti efekto.

 

„Raven“. Varno ruda. Drąsi ir tamsi, išmintimi ir logika pulsuojanti vadinamoji vyriško tipo spalva dailiai  įrėmins langus idealiai juos išryškindama šiltų smėlio atspalvių kambaryje.

 

„Dark shadow“. Griežta ir tiksli juoda patiks ieškantiems jaukios prieblandos ir saikingos tamsos. Marginta subtiliu raštu, kaip šioje kolekcijoje, juoda niekada nebus niūri ir geriausiomis savo savybėmis atsiskleis tiek antikvariniais baldais apstatytame klasikinio stiliaus kambaryje, tiek dabar populiariuose moderniuose interjeruose, kuriuose išmoningai derinama nauja su pamiršta sena.


VISAS ROLETŲ SPALVAS GALITE PAMATYTI ČIA

! „Eco Essence“ roletų audinių pavyzdžius galite gyvai apžiūrėti DEXTERA salonuose visoje Lietuvoje. Salonų adresus ir kitą aktualią informaciją rasite svetainėje www.dextera.lt 

  

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: