Partnerių turinys

Suspindėkite kaip deivė Idun!

Nuotrauka: © pixabay

Skandinavų mitologijoje IDUN yra jaunystės ir nemirtingumo deivė. Pasakojama, kad IDUN buvo magiškų nemirtingumo obuolių saugotoja. Šiuos auksinius obuolius Idun dalindavo skandinavų mitologijos dievams, kai pasirodydavo jų senėjimo ženklai, kad šie galėtų atgauti savo jaunystę ir nemirtingumą. 

Apjungus Idun legendą, gamtos turtų galias ir šiuolaikinį mokslą, gimė inovatyvi kosmetika IDUN MINERALS - Švedijos mokslininkų sukurtos makiažo priemonės, kurių pagrindą sudaro ypač išgryninti mineralai.

Garsi dailininkė ir dizainerė Patrizia Gucci, kurdama IDUN MINERALS pakuotes, meniškai interpretavo šią deivę. „IDUN MINERALS - tai tarsi ritualas. Nuostabus, paprastas ir elegantiškas šokis gamtoje,“ -  sakė menininkė.

Iš tiesų IDUN MINERALS yra labai arti gamtos. Iš kitų mineralinių kosmetikų išsiskiria tuo, kad makiažo priemonių pagrindą sudaro 100 % išgryninti mineralai, odai suteikiantys ne tik nepriekaištingą išvaizdą, bet tuo pačiu ją puoselėjantys ir saugantys. Mineralinės medžiagos yra išgrynintos nuo nikelio, chromo ir mikroorganizmų. Pagrindinių priemonių sudėtyje nėra talko, naftos produktų, silikono, kvepalų, bismuto ir konservantų, t. y. medžiagų, kurios gali sudirginti, sukelti alergines reakcijas. IDUN MINERALS birus makiažo pagrindas – vienintelis kosmetikos produktas, patvirtintas ir rekomenduojamas Švedijos „Astmos ir alergijos asociacijos“.

IDUN MINERALS priemonės nekemša porų, o jų sudėtyje esanti natūrali apsauga nuo saulės padeda išvengti odos senėjimo. Priemonės vizualiai mažina mažas raukšleles, paslepia pigmentines dėmes ir kitus matomus odos senėjimo požymius.

Tai natūralios makiažo priemonės, kurios leidžia odai kvėpuoti - leidžia odai gyventi!


REKOMENDUOJAME IŠBANDYTI: IDUN MINERALS blakstienas storinantis tušas su ypač išgrynintais mineraliniais pigmentais.  Plačiau skaitykite ČIA 

Atstovas Lietuvoje UAB JUARA, www.juara.lt; info@juara.lt; 8-5-2756741

Facebook: Juara kosmetika


PARTNERIŲ TURINYS                      

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: