Domimės

V. Babajevas: „Mylimųjų širdys sujungtos danguje“

Nuotrauka: © pixabay

„Kaip elgtis su savo partneriu, kad išsaugotume jo meilę – apie tai prirašyta tūkstančiai straipsnių ir knygų. Bet nedaug kur rasite parašyta, jog egzistuoja mums ideali antroji puselė, su kuria meilės kurstyti nereikia, nes ji yra amžina ir negęstanti,“ – sako Valerijus Babajevas, liaudies medicinos profesorius, Hamburgo astrologijos meistras iš Latvijos.

 Kas yra toji antroji mūsų puselė?

Yra tokia sena istorija. Ji pasakoja, kad iš pradžių žmogus buvo dvilytis. Šią būtybę pavadino androginu. Tačiau kartą dievas ją perkirto pusiau ir atskyrė moterišką ir vyrišką puses, kad jos tobulėtų ir galiausiai vėl atradusios viena kitą susilietų į visumą. Ši visuma vadinama kosmine pora. Tačiau nutiko taip, kad tos pusės ieškodamos viena kitos ėmė poruotis ne su savo puse. Taip gimė karminės poros. Jų santykiai taip susipainiojo, kad tęsiasi ištisus gyvenimus. Taigi kiekvienas iš mūsų turime tą tikrąją antrąją pusę – kosminį partnerį ir maždaug dešimt karminių partnerių (arba giminingų sielų), su kuriais susitinkame gyvenimas po gyvenimo ir vis sprendžiame neišspręstus karminius reikalus.

Kaip galime suprasti, ar partneris, su kuriuo esame, yra kosminis, nulemtas dangaus?

Teko sutikti tokių kosminių porų. Jų partneriai iš tiesų stipriai jaučia vienas kitą ir jautriai reaguoja į vienas kito būsenas. Tarkim, jei viena puselė negaluoja, blogai jaučiasi ir kita. Kai pas mane į konsultaciją ateina tokios poros, net nepradėjęs bendrauti iš tolo pamatau, kad tai - kosminė pora. Seniau žmonės, net ir nežinodami jokių teorijų apie antrąją pusę, pajusdavo, kai susitikdavo tokia pora. Ja džiaugdavosi visas kaimas, nes suprasdavo, kad harmoninga pora gimdo gražius, sėkmingus ir harmoningus vaikus ir tuo pačiu kuria pasaulio harmoniją. Įsivaizduokite, jei visi sutiktume savo antrąją puselę, kokia stipri civilizacija gimtų. Iš tiesų tokių civilizacijų jau būta. Pavyzdžiui, Chaldėja. Senieji Egipto žiniai taip pat daug dėmesio skyrė porų dermei.

Galbūt yra ženklų, pagal kuriuos ir patys galėtume suprasti, kurie santykiai karminiai, o kurie kosminiai?

Karminiai santykiai paprastai prasideda jau nuo smėlio dėžės. Pavyzdžiui, berniukas timptelėjo mergaitei už kasos ir ji kažką pajuto savo širdelėje. Paskui augame ir vis susitinkame su tais, kurie mus vienaip ar kitaip paliečia, sukelia simpatijas, antipatijas, aistras... Galite netgi pamėginti prisiminti partnerius, kuriems jutote panašius jausmus ir susirašyti jų vardus ant lapelio. Tada galėsite pamatyti aiškesnį savo karminių santykių vaizdą. Tačiau šie santykiai laikini. Giliai viduje mus traukia tik antroji mūsų pusė, o mes traukiame ją. Tai neišvengiama. Ir vieną dieną kiekvienas būtinai ją sutiksime. Tačiau iš pradžių turime išspręsti savo karminius reikalus. Kai su pacientais pradedame analizuoti praeities santykius, dažniausiai matome, kad su kažkuo negražiai išsiskirta, kažkam pakenkta, kažkas įžeistas, kažkam negalime atleisti, kažko paleisti. Jei norime judėti susitikimo su savo kosminiu mylimuoju link, turime nuo viso to apsivalyti, atleisti, paleisti, atsiprašyti... Kitaip tariant, iki galo išspręsti karminius santykius.


Visą straipsnį skaitykite žurnale JOGA IR AJURVEDA (2020 NR. 1) 


Patiko straipsnis? Pasidalinkite: