Domimės

Visa tiesa apie raukšles

Nuotrauka: © pixabay

Vasara yra metas, dovanojantis daugiausiai saulės spindulių. Viena vertus, tai gerai – organizmą aprūpiname itin svarbiu vitaminu D. Kita vertus, nuo saulės pertekliaus oda sensta ir raukšlėjasi kur kas sparčiau.

 

Ar norint odą apsaugoti nuo senatvės, vertėtų nuolat slapstytis nuo saulės? Be abejo, saikingas lepinimasis saulės voniomis neprošal, tačiau inovatyvios natūralios kosmetikos kompanijos „Novexpert“ įkūrėjas Cyrille Telinge, drauge su mokslininkų ir gydytojų komanda daugybę metų tyrinėjantis odos ypatumus, pateikia daugiau vertingų įžvalgų šia tema.

  • „Kiekvienam žmogui stinga vitamino C, nes šiuolaikiniame maiste jo labai trūksta. Odai jo reikia 40 kartų daugiau nei vitamino E ir 2000 kartų daugiau nei vitamino A, – aiškina Cyrille. – Maža to, modernus gyvenimo būdas naikina vitaminą C odoje. Tai daro tabakas (dėl jo oda netenka 40 proc. šio vitamino), kontraceptinės piliulės (30 proc.), aplinkos tarša (55 proc.), alkoholis (2 stiklinės vyno, 30 proc.), saulė (net 80 proc.). Kuo daugiau žmogus būna saulėje (ar žiemą slidinėdamas), tuo svarbiau kompensuoti odos vitamino C praradimą.
  • Kita esminė odai medžiaga, pasak Cyrille Telinge, – hialurono rūgštis. Ją oda gamina, bet ar žinojote, kad hialurono rūgštis epidermyje suyra po 24 valandų, o dermoje, gilesniame odos sluoksnyje, – jau po 8 valandų. „Senstanti oda jos netenka vis labiau – štai iš kur raukšlės!“, – pabrėžia ekspertas. 

Kaip žinia, odos puoselėjimo produktų su hialurono rūgštimi ir vitaminu C parduotuvėse apstu, tačiau kaip nuspręsti, kurie iš jų verti investicijos? Kiek ir kokios hialurono rūgšties bei vitamino C, Cyrille nuomone, turi būti produkte, kad jis paveiktų odą taip, kaip tikimės? Jo atsakymas – „Novexpert“ serumas („booster“), turintis daugiausia hialurono rūgšties Europoje tarp tokių priemonių, be to, jos molekulės – 4 skirtingų dydžių, todėl prasiskverbia į visus odos sluoksnius. Verta turėti galvoje: kai priemonėje tėra didelės molekulinės masės hialurono rūgšties, ji nusėda odos paviršiuje. „Novexpert“ komanda taip pat sugalvojo būdą, kaip serume įdarbinti neįprastai didelį kiekį stabilizuoto vitamino C (net 25 proc.) ir užtikrinti, kad ši priemonė tiktų jautriai odai bei būtų saugi naudoti saulėje.


Išsami informacija apie „Novexpert“ serumą „Booster“  ŠIOJE NUORODOJE
! Šis straipsnis yra reklaminio pobūdžio.  

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: