Domimės

Finansinė sėkmė pagal vedas

Nuotrauka: © pixabay.com


Apie tai, kaip susikurti finansinę gerovę, prirašyta šimtai knygų, siūloma gausybė technikų, praktikų, maginių ritualų. Ar visa tai suveikia? Kai kam taip, bet daugeliui ne. Kodėl? Pirmiausia todėl, kad neužtenka šią informaciją vien tik sužinoti. Kad ji realizuotųsti materijoje, reikia pradėti veikti. Kodėl žinome, bet neveikiame? Kai kada dėl to, kad stokojame valios ir ryžto arba, kitaip tariant, tingime. Tačiau kai kada pasinaudoti gauta informacija tarsi neleidžia kažkoks vidinis stabdys. Kas mus stabdo? Galbūt taip siela bando pranešti, kad tai nėra mums pats tinkamiausias būdas pelnyti pinigus.  

Vedų išminčiai taip pat yra pateikę savą gausos ir klestėjimo filosofiją. Ji  išsklaido mitą, kad pinigai yra blogis ir siunčia mums žinutę, kad kiekvienas galime gyventi gausoje ir jausdami pilnatvę nebūtinai tapę multimilijonieriais. Štai keli aspekai, kuriais vadovaudamiesi turime galimybę praturtėti. Ir ne tik finansiškai, bet visomis prasmėmis.

  •          Kad klestėtume ir jaustume pasitenkinimą gyvenimu, pirmiausia būtinai turime atrasti veiklą, kuri atitiktų tikrąjį mūsų pašaukimą. Ir tada imtis veikti maksimaliai panaudojant savo talentus ir kuriant gerovę kitiems. Jei savo darbu prisidėsime prie kokios nors destruktyvios veiklos, net ir uždirbdami daug, nesijausime pakankamai turtingi ir sėkmingi. Širdyje mes visada žinome, kas veda į gerovę, kas nuo jos atitraukia.
  •          Kelyje į klestėjimą neišvengiamai turime įveikti didžiausias kliūtis: godumą, savanaudiškumą ir pavydą. Taip pat suvokti, jog šiame pasaulyje visko pakanka ir einant per gyvenimą atvira, dosnia širdimi mums visada bus atseikėta tiek, kiek reikia.
  •          Turime išmokti su dėkingumu priimti visą tą gausą, kuri pas mus ateina. Net jei ji kartais atrodo ne tokia didelė, kokios norėtume. Dėkingumas pritraukia į mūsų gyvenimą gerovę. Taigi nesiliaukime kasdien dėkoję. Už viską. Dėkingumo niekada nebus perdaug.
  •       Verta įprasti reguliariai aukoti (pvz. kas mėnesį 10 proc. uždirbtų pinigų).  Pagal vedas rekomenduojama aukoti to vertiems žmonėms ar prisidedant prie kilnių projektų. 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: