Praktikuojame Sveikatinamės

Energinis įsižeminimo pratimas

Nuotrauka: © pixabay

Šis pratimas padės atkurti energijos pusiausvyrą bei vidinę harmoniją. Pratimas veiksmingiausias, kai atliekamas lauke. Tačiau veikia ir atliekamas namie.

Pratimą atlikite basomis kojomis. Tiesia nugara įsitaisykite ant kėdės ar suolelio. Jei turite galimybę, būtų idealu nugara atsiremti į medį.

·         Basas pėdas lygiagrečiai pastatykite ant žemės. Užsimerkite, tris kartus giliai ramiai įkvėpkite ir iškvėpkite, vidiniu žvilgsniu peržvelkite visą kūną nuo pėdų iki viršugalvio. Pajuskite, ar niekur nėra įtampos, pasistenkite atpalaiduoti visus raumenis, nuraminkite mintis.

·         Įsivaizduokite, kaip iš jūsų pėdų į žemę tarsi nutįsta ilgos šaknys ir skverbiasi giliai į žemę. Pajuskite, kaip susijungiate su žeme – esate neatsiejama jos dalis.

·         Įsivaizduokite, kaip per šias nematomas šaknis į jus iš žemės ateina energija. Galite ją įsivaizduoti kaip žalią šviesą. Pajuskite, kaip ši energija pripildo visą jūsų kūną. Tai gydanti, apvalanti, jėgų bei jaunystės teikianti žemės energija.

·         Šią energiją pajusti bus lengviau, jei derinsite ją su kvėpavimu. Įkvėpdami tarsi siurbkite į save žemės energiją, o iškvėpdami paskleiskite ją po visą kūną.

·         Šiam įsižeminimo pratimui galite skirti tiek laiko, kiek norisi. Kai pajusite, kad jau gana, įsivaizduokite, kad jūsų giliai į žemę suleistos šaknys pamažu mažėja, traukiasi, kol galiausiai sugrįžta į pėdas. Kai šaknų nebeliks, susitelkite į kvėpavimą: tris kartus giliai įkvėpkite bei iškvėpkite. Atsimerkite ir kupini naujų jėgų ir ramybės, galite grįžti atgal į kasdienybę. 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: