Praktikuojame

Joga gali būti ir ore!

Nuotrauka: © Camiyoga

Vienintelio tokio oficialiai patentuoto metodo CamíYoga Ore autorė ir CAMÍYOGA studijos įkūrėja Camille Shakti Šemiotaitė,  kviesdama į savo jaukias, švieselėmis mirguliuojančias šiltas erdves Kaune sako: „Oro joga –- pozityvumas, gėris ir taika. Todėl ir erdvės tam norėjosi šviesios.“

 

Industrinėje erdvėje įsikūrusioje studijoje nuo lubų harmoningai, tarsi varvekliai pavasarį, leidžiasi visų čakrų spalvų juostos. Plačios ir saugios, kuriose įsitaisęs pateksi į kitokį būvį. Išsirinkęs sau tinkamos ir reikiamos spalvos juostą, joje pakibęs jautiesi lyg antigravitacinėje būsenoje kosmose, gali patirti palaimingą kūno, proto ir sielos harmoniją.

Kuo ypatinga Oro joga

Po Oro ženklu gimusi Camille sako, kad joga ore 360 laipsnių išplečia galimybes. Tai ypatingas laisvumas, kurio nejunti ant kilimėlio. Kosmosas, galimybė atlikti asanas įvairiausiais rakursais, visokeriopas kūrybingumas ir galimybė kiekvienam kurti savo  realybę, savo asmeninę patirtį per žaismingą jauseną. Ši praktika moko pasitikėti savimi, instruktoriumi, o kartu ir jus laikančia juosta. 

 

CAMÍYOGA ORE NAUDA

 

·         Antigravitacinis pojūtis padeda atlikti įvairias sudėtingas praktikas.

·         Stiprėja kūnas, gerėja laikysena, emocinė ir fizinė sveikata. 

·         Ištempiamas visas stuburas ir nugaros raumenys.

·         Atpalaiduojama nugara, sąnariai, nervų sistema.

·         Įveikiamos vidinės baimės, atsipalaiduojama.

·         Stipriai šalinami toksinai.

·         Sąmoningai paleidę įtampą ir atsiribodami nuo įtampą bei liūdesį keliančių minčių, galime sėkmingiau priimti savo kasdienius sprendimus.

·         Padeda įveikti vestibulinio aparato sutrikimus. 

·         Praktikuodami galime visapusiškai augti, tobulėti, stiprėti bei išlikti ramūs ir atlaidūs aplinkai.

 

Plačiau apie CamíYoga Ore  http://www.camijoga.lt/

 

 

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: